KARLŠTEJNŠTÍ MAZÁCI o. s. kola kytara kanoe lyže snowboard sex


VI. Karlštejnský mazec (28. 5. 2016)

Aktuality

Letos zahrály tyto kapely:

 

Beat Sisters (big beat / Beroun)

Fanka Gang (crossover-funk / Hořovice)

Reefer Madness (rock / Brno-město)

Badys (hard rock / Rudná)

Heebie Jeebies (punk-ska / Hronov)

Pumpa (rock-southern rock / Praha, Karlštejn)

PurpleMania (rock / Praha)

společně s (částí) String Ladies (electronica-acoustic / Praha)

 

Související články:

V. Karlštejnský mazec

12. 6. 2015

Richard Spitzer

Obavy, zdali vyjde počasí, letos byly liché. Potili se diváci, potili se muzikanti, které téměř tropické slunce grilovalo na pódiu. I přes některé změny v původním programu se akce se opět povedla. Návštěvníci viděli osm (na Mazci) nových kapel. Hrál se rock, metal, ale i rock'n'roll.

Celý článek…

IV. Karlštejnský mazec

19. 6. 2014

Richard Spitzer

Z názvu jsme vypustili slovo „rockový“, ale přidali jsme oproti loňskému ročníku kapelu navíc. I tak by se dalo charakterizovat již čtvrté setkání fanoušků hlavně rockové hudby, s kapelami, které možná nejsou tak známé a slavné, ale které umějí diváky překvapit svou kvalitou.

Celý článek…

III. Karlštejnský rockový mazec

10. 9. 2013

Richard Spitzer

Po dvou úspěšných ročnících se všichni těšili na třetí porci rockové hudby v karlštejnském autokempu mezi skalami a Berounkou. Velká voda však vzala nejen část kempu, ale i naše plány uspořádat další ročník 8. června. Velmi rychle se tedy musel stanovit náhradní termín.

Celý článek…

II. Karlštejnský rockový mazec

10. 6. 2012

Lenka Kasíková

Po loňském úspěšném uspořádání I. Karlštejnského rockového mazce jsme připravili II. ročník. V sobotu 9. června 2012 se 15 hodin opět rozezněla pod skalami v autokempu Karlštejn rocková hudba.

Celý článek…

Pařezy v kempu

20. 4. 2012

Karel Kolář

Příprava na Mazec II. běží naplno. Jak po stránce organizační, tak i po stránce realizační. Konečně byly zdolány i zbývající tři pařezy.

Celý článek…

 

I. Karlštejnský rockový mazec

15. 8. 2011

Richard Spitzer

Jsou vesnice, kde se toho mnoho neděje, a lidé nadávají. Sami ale neudělají nic proto, aby tuto skutečnost změnili. Chtějí čarodějnice, chtějí jarmarky, chtějí mít na své návsi kapely. V Karlštejně se naštěstí našlo pár jedinců, kteří s tím něco udělali. A nebylo to nic menšího, než rovnou rockový festival.

Celý článek…

 


 

Mantis-a templates, tip Fotoaparáty a fotogalerie